Повернутися до звичайного режиму

Контактний зоопарк

23.05.18 учні 3 Б і 3 В класів (класоводи Титаренко В.І., Когут О.В.) відвідали контактний зоопарк на ВДНГ Національний комплекс"Експоцентр". Незабутні враження від спілкування з меншими друзями. Супроводжувала дітей інспектор ювенальної поліції Кирина Вікторія

/Files/images/КонтактЗОО.PNG

Театр На Липках

17.05.18 в театрі На Липках, вистава "Ляльковий дім" . Чудова гра акторів, ми відчували себе не глядачами, а учасниками дійства..

/Files/images/ТеатрнаЛипках.PNG

Кідландія

04.05.18 учні молодших класів завітали до міста для дітей (і тільки для дітей) - Кідландію, де спробували себе у різних доросдих професіях.

/Files/images/Кідландія.PNG

Пожежна частина

17.04.2018 року учні нашої школи відвідали самостійну державну пожежну частину 25 з метою ознайомлення з правилами пожежної безпеки, розширення уявлення про роботу пожежників. Вони дізналися про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення, як оперативно - рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Екскурсію організувала інспектор ювенальної поліції ст.лейтенант В.С.Кіріна.

/Files/images/Пожежна част.PNG

12 квітня 2018 року учні 5 класу побували в театрі на Липках на виставі Полліанна. Чудова гра акторів залишила незабутні враження.

/Files/images/Липки.PNG

Ангар НАУ

23 березня 2018 року відбулась екскурсія 3-х класів в ангар Національного авіаційного університету

/Files/images/ангар.PNG

Музей Шолом Алейхема

08.02.2018 учні 7-Б урок із зарубіжної літератури за творчістю Шолом Алейхема провели в музеї, який знаходиться в будинку, де колись знімав квартиру видатний письменник. Ми дуже вдячні директору музею, співробітникам які дуже цікаво розповіли нашим дітям про життєвий і творчий шлях письменника, про культуру єврейського народу. Діти готують репортаж за матеріалами екскурсії.

/Files/images/Алейхем.PNG

Маленькі пекарі 5-А класу. 06.02.2018 - Екскурсія на хлібзавод "Кулиничі". Пізнавально, неймовірно цікаво, притому ще й смачно!

/Files/images/Кулиничі.PNG

3-В клас на виставі "Викрадач Різдва" в Палаці України

/Files/images/Викрадач Різдва.PNG

Фабрика ялинкових іграшок

11 грудня 2017 року учні 2-А класу завітали на фабрику ялинкових прикрас у Клавдієво. Зустріли там казкового ельфа, що провів цікаву екскурсію виробництвом та спробували себе у ролі майстрів, власноруч розфарбувавши кульки на новорічну ялинку./Files/images/Клавдієво.PNG

Київська кондитерська фабрика "ROSHEN"

Маленькі ревізори 2-А класу рекомендують!/Files/images/Рошен.PNG

Страусина ферма

Учні 2-А класу відвідали страусине містечко, в якому навіть є дитячий садок та школа./Files/images/Страуси.PNG

Експериментаріум

Нещодавно учні 4-А класу разом з класоводом відвідали музей популярної науки і техніки. Ця захоплююча подорож сподобалася всім. У музеях ми звикли бути пасивними спостерігачами, сприймаючи експонати крізь скло. Науково-розважальний центр "Експериментаріум" розвіяв дитячі стереотипні уявлення та усталені заборони. Увімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон науки.../Files/images/4А_.PNG

Екскурсії 9 класу

/Files/images/9 кл.PNG

Кiлькiсть переглядiв: 238

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.