55-річний ювілей

03 лютого наша школа відсвяткувала свій 55-річний ювілей.
У далекому 1963 році побудована нова школа, оточена зеленими каштанами, тендітними кленами та поважними дубами. І потекли дзвінким, веселим струмочком до неї перші учні. Більш, чим за п’ять десятиліть зі стін навчального закладу вийшли тисячі вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі. Скільки б літ не спливло, а для багатьох випускників та педагогів школа залишилась такою ж рідною і близькою.
Привітати школу з важливою датою приїхали її випускники,учні та поважні гості: в.о. сільського голови Гореницької сільської ради Василевська В.В.,головний бухгалтер Смаль О.В.Слід зауважити, що ювілею школи передувала кропітка робота всього педагогічного складу. Вивчено архіви школи, збиралася інформація про випускників ювілейних років, директорів та вчителів різних років, щоб показати яким важливим і насиченим був шлях довжиною у 55 років.
Кульмінацією свята став концерт. Привітала школу з ювілеєм в.о. сільського голови Василевська В.В. «Дуже приємно потрапити в таку святкову та теплу атмосферу. Сьогодні ми згадуємо приємні моменти з життя школи: будівництво, облаштування школи, перші випускники 1968 року, численні досягнення та розбудова навчального закладу протягом 55 років. Останнім часом сільська влада приділяє велику увагу галузі освіти. Саме освіта стала пріоритетним напрямком у роботі сільської ради. Бо це піклування про майбутнє нашого села, району, області, України. Сьогодні ми розглядаємо проект добудови школи. Сьогоднішні учні – надія усієї громади. Дякую усім вам за те, що любите, виховуєте та навчаєте дітей! Дякую за ваш безцінний труд! І ще раз вітаю усіх з 55-річним ювілеєм вашого гарного навчального закладу! Зі святом!».
З урочистим словом виступила і директор школи Людмила Іванюк.
«Сердечно вітаю всіх вас, дорогі учні, вчителі, випускники, батьки, шановані ветерани, з ювілеєм нашої школи. У нас дійсно велике свято, яке є важливою подією не лише для сьогоднішніх школярів та педагогів, а й для всієї громади села. Всій шкільній родині хочу побажати міцного здоров’я, мирного неба, великого натхнення, успіхів, а вчителям, аби вони своєю освітянською працею й надалі примножували славу рідної школи.»
Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь творчі колективи: вокальний гурт «Весняночки (керівник Новікова В.В.), зразковий хореографічний колектив «Ластівка» (керівник Курганська А.П.). Концертні номери змінювали спогади випускників 1968, 1978, 1988,1998, 2008. У цей ювілейний день колектив школи почув на свою адресу не тільки теплі слова, але й отримав подарунки.
Минають роки за роками
Щасливі радісні, сумні,
Та рідна школа завжди з вами
Вона у кожного в душі.
У її стінах ви зростали,
Мужніли, пізнавали світ
Тут мудрості скарби шукали
Й були захищені від бід.
Сьогодні кожен все шукає
Чогось в житті... минає час...
Та знайте: школа вас чекає
Гостинно просить в гості вас.

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.