Накази МОН України "Про типові навчальні плани"

Навчальні програми

ПЕРШИЙ УРОК У 2015 - 21016 н.р.

Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що була затверджена у червні цього року.

У Міністерстві зазначають, що конкретну тему Першого уроку навчальні заклади мають визначити самостійно.

При обранні теми, підготовці і проведенні уроку школам доцільно звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України.

У Міносвіти повідомляють, що першокласників, які уперше переступлять поріг школи, можна ознайомити з історією школи, досягненнями її випускників, особливостями навчання в ній тощо.

У відомстві рекомендують при проведенні Першого уроку уникнути формалізму й заорганізованості та забарвити перший день нового навчального року святковістю, урочистістю, добрим настроєм, емоційністю та оптимізмом.Лист МОНУвід 24 липня 2015 року №1/9-354 «Про тематику Першого урокув 2015/2016 навчальному році»

Розробки і сценарії першого уроку 2015/2016 н.р.

Шановні вчителі історії!

Звертаємо вашу увагу на особливості вивчення базових навчальних дисциплін у 2015-2016 н.р., що пов'язані зі змінами, внесеними до навчальних програм. Більш детальніше про це шукайте у вкладеннях

Шановні вчителі!

Внесені зміни у навчальні програми для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за Новим державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.

Навчальні програми

Зміни до навчальних програм для 4 класу

Навчальні програми для 1-4 класів з українською мовою навчання

Навчальні програми для 1-4 класів з вивченням іноземних мов

Навчальні програми для 5-9 класів на новим Державним стандартом

Навчальні програми для 5-9 класів

Навчальні програми для 5-9 класів з поглибленим вивченям окремих предметів

Навчальні програми для 10-11 класів

УВАГА! Звертаємо увагу, щона виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 26 березня 2015 року (протокол № 3/4-2)назву предмета«Світова література»змінено на«Зарубіжна література» (Наказ МОНУ від 08,03,2015 №518). Дана вимога враховуватиметься в школі при складанні робочого навчального плану на 2015/2016 н.р.

Вебінари АПН для вчителів школи. Графік проведення вебінарів

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.